Hooligans a další kreténi

7. srpna 2017 v 14:35 | AP |  Názory
Tak jsem asi po roce zašel na fotbal. Fotbal jsem hrál jako malý a sem tam se na něj podívám a dnes mě táta vytáhl na zápas. A protože on je v tomhle opakem mě, nesměli jsme na normální tribunu, ale do kotle.
Výsledek obrázku pro hooligans art

Již samotné prostředí v sektoru vlajkonošů je pro introverta mého ražení při nejmenším nepřímné. Nicméně jsem se snažil sledovat fotbal, o který mi asi jako jedinému šlo. Půlka kotle byla zaneprázdněna vyhrožováním sekuriťákům za plotem a soupeřově ultras na druhé straně stadionu a druhá půlka neustálě pokřikovala neonacistické píčoviny jako "seig heil".

A to je asi to nejvíc, co ve mě vyvolalo pocit nasranosti. Kolem stadionu byly stovky policistů a sekuriťáků a stejně si může banda primitivů beztrestně heilovat. Nejsmutnější je, že kdyby nebyli ve službě, tak tam půlka sekuriťáků mává pravačkou s nimi (nerad bych někoho urazil, ale těch holých hlav si u nich taky nešlo nevšimnout).

Prosím, vysvětlete mi někdo, v čem spočívá smysl přijít na stadion, ožrat se jak hovado, rozmlátit sedačky, pochválit Adolfa a jít domu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama