Květen 2017

Je to zase špatný

16. května 2017 v 21:03 | AP |  Paranoidní výkřiky do neznáma
Už je to pár týdnů, co jsem naposledy něco napsal na Paranoidní blog. Ne proto, že bych na to neměl čas, ale spíš proto, že jsem necítil potřebu to psát. Původní důvod, proč jsem s blogem začal, byl, že mi přišlo, že je něco špatně. V té době jsem se cítil špatně, nebavil jsem se s kamarády a obecně jsem začal mít pesimistickou náladu.

Nikdy jsem nebyl výřečnej v nějakých osobních blbostech. Kámoši se denně bavili o tom, která holka se jim líbí a tak... já zdaleka ne. Nicméně když nic nikomu neříkáte, tak to ve vás zůstane. A právě proto si myslím, že mi blogování pomohlo, mohl jsem se vyzpovídat bez toho, aniž bych to musel říkat někomu blízkému.

Články na Paranoidní blog jsem vždycky psal intuitivně, nepřipravoval jsem si nic, vždy jsem psal o tom, co mě zrovna štvalo... no a poslední dobou už nebylo o čem psát, prostě jsem si připadal dobře. No... ale teď už zdaleka ne, nevím ani proč, situace se v podstatě nezměnila, je to nějaká chemie v mozku. Vylije se tam nějaký jiný hormon než jindy a už je problém...

Už se mi tu nechce dýl brečet nad svými pseudoproblémy, víceméně jsem tímhle článkem chtěl říct, že začnu znova psát :)