Demotivace, Neúspěchy, Prohry

18. dubna 2017 v 13:27 | AP |  Názory
Občas se dostanu do nálady, kdy mi přijde, že je nejlepší schovat se někde v tmavém rohu a být co nejdéle neviditelný a zapomenutý. Bohužel, ne vždy je takový tmavý roh k nalezení...

Když se cítím špatně, zpravidla na internetu hledám, zda je na tom někdo podobně a, pokud ano, jak onen problém řešil on. Někdy to pomůže, jindy ne. Taková fráze "co bolí, to přebolí" je pro mě nepoužitelná, přestože je téměř jisté, že na veškerá má pochybení v minulosti již kompletně všichni, kromě mě zapomněli, beru jako samozřejmost, že se o tom lidé stále baví a smějí se mi.

Výhodou toho, když nemáte moc přátel, je to, že se nemusíte přetvařovat před spoustou lidí, když vám zrovna není do skoku. Nechci, aby to vypadalo, že jsem nějaký šílený asociál bez přátel, který dny tráví tím, že v rohu nadává na to, jak je k němu svět nefér a kolik křivd prožívá. Spíš nejsem natolik extrovertní, abych měl stovky přátel se kterými bych se denně chodil bavit. A ve chvílích, kdy mi není "hej", je to i celkem fajn, protože nejsem někdo, komu by pomáhalo svěřování se z očí do očí. Psaní pseudouměleckých příspěvků na Blog je daleko příjemnější :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama